Egyéb könyv, film, zene eladó (új és használt) - Startapró.hu

Szűrők
Rendezés
Szűrők
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 50

Erdély útikönyv
1

Erdély útikönyv

Kedves Érdeklődő! Jó állapotú könyv.

Nagykáta, Pest

Ablonczy Balázs: Trianon-legendák
1

Ablonczy Balázs: Trianon-legendák

Kedves Érdeklődő! Ajándékozható kötet.

Nagykáta, Pest

Magyarország története 1918-1945
1

Magyarország története 1918-1945

Kedves Érdeklődő! Kitűnő állapotban lévő könyvek, ajándékozható kötet. Főszerkesztő: Ránki György I-II. könyv együtt 3000 Ft.

Nagykáta, Pest

Művészeti lexikon A-tól Z-ig
1

Művészeti lexikon A-tól Z-ig

Kedves Érdeklődő! Kitűnő állapotban lévő könyv, ajándékozható kötet.

Nagykáta, Pest

Alapismereti kislexikon
1

Alapismereti kislexikon

Kedves Érdeklődő! Kitűnő állapotban lévő könyv, ajándékozható kötet.

Nagykáta, Pest

Max Kirschner: Évelőkert
1

Max Kirschner: Évelőkert

Kedves Érdeklődő! Ajándékozható kötet.

Nagykáta, Pest

Charles Berlitz: A Bermuda háromszög
1

Charles Berlitz: A Bermuda háromszög

Kedves Érdeklődő! Használt könyv.

Nagykáta, Pest

Zalatnay Sarolta: Cicciolina a szexciklon
1

Zalatnay Sarolta: Cicciolina a szexciklon

Kedves Érdeklődő! Jó állapotú könyv.

Nagykáta, Pest

Bártfai László: Főzzünk végre valami finomat!
1

Bártfai László: Főzzünk végre valami finomat!

Kedves Érdeklődő! Bártfai Laci bácsi könyve. Ajándékozható kötet.

Nagykáta, Pest

Dr. Tuschák Róbert: Elektrotechnikai kislexikon (Műszaki Könyvkiadó 1973) jó állapotban eladó
1

Dr. Tuschák Róbert: Elektrotechnikai kislexikon (Műszaki Könyvkiadó 1973) jó állapotban eladó

Dr. Tuschák Róbert: Elektrotechnikai kislexikon (Műszaki Könyvkiadó 1973) jó állapotban eladó. Ár: 3500 Ft Átvehető Nagykanizsán, postázni tudom. Érdeklődni: a 30/427-7142-s telefonon.

Nagykanizsa, Zala

Bakos Ferenc: Idegen szavak és kifejezések kéziszótára (Akadémiai Kiadó) jó állapotban eladó
1

Bakos Ferenc: Idegen szavak és kifejezések kéziszótára (Akadémiai Kiadó) jó állapotban eladó

Bakos Ferenc: Idegen szavak és kifejezések kéziszótára (Akadémiai Kiadó) jó állapotban eladó! Ár: 3500 Ft Átvehető Nagykanizsán, postázni tudom. Érdeklődni: a 30/427-7142-s telefonon.

Nagykanizsa, Zala

Zuckolva - Út a Facebook-katasztrófa felé Roger Mcnamee  3000ft óbuda személyesen óbudán lakcimemen
2

Zuckolva - Út a Facebook-katasztrófa felé Roger Mcnamee 3000ft óbuda személyesen óbudán lakcimemen

Zuckolva - Út a Facebook-katasztrófa felé Roger Mcnamee 3000ft óbuda személyesen óbudán lakcimemen post csakis előre fizetés után ajánlva +2500ft Roger McNamee éveken keresztül része volt a Facebook fejlődésének és kapcsolatban állt Mark Zuckerberggel. A könyv taglalja azt, hogy hogyan jutott el a ...

III. kerület, Budapest

Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 40. - Honthy háza  5000ft óbuda személyes átvétel ó
4

Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 40. - Honthy háza 5000ft óbuda személyes átvétel ó

Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 40. - Honthy háza 5000ft óbuda személyes átvétel óbudán lakcimemen posta kizárolag előre fizetés után ajálva +2500ft Az első kötéstáblán aranyozott, dombornyomásos illusztráció látható. Három mű egy könyvben. A püspöki vár külső udvara. Leghátul ...

III. kerület, Budapest

Oceans of Fantasy  Boney M. Lp eladó!
1

Oceans of Fantasy Boney M. Lp eladó!

Az Oceans of Fantasy a nyugatnémet Boney M. együttes negyedik stúdióalbuma. Műfaja: eurodiszkó, megjelenés ideje: 1980

Nagykanizsa, Zala

Queen - A Day At The Races lp eladó!
2

Queen - A Day At The Races lp eladó!

Queen - A Day At The Races (indiai kiadás emi 1976) Lp eladó. Az A Day at the Races a brit Queen rockegyüttes ötödik albuma, amely 1976. December 10-én jelent meg.Az album dalai Első oldal 1. Tie Your Mother Down 2. You Take My Breath Away 3. Long Away 4. The Millionaire Waltz 5. You and I John Deacon Második ...

Nagykanizsa, Zala

Könyv, Nők Lapja Évkönyv 1987, eladó
3

Könyv, Nők Lapja Évkönyv 1987, eladó

Könyv, Nők Lapja Évkönyv 1987, eladó Szerzők: Szebelkó Erzsébet Marthy Barna Monspart Éva Heitler László Szerkesztő: Németi Irén Kiadó: Hírlapkiadó Vállalat Kiadás helye: Budapest Kiadás éve: 1986 Kötés típusa: Ragasztott papírkötés Oldalszám: 240 oldal Nyelv: Magyar Méret: 20 cm x 14 cm A Nők ...

XI. kerület, Budapest

Könyv, EZERMESTER kiskönyvtár Csináld Magad autósoknak 11, 1973, eladó
3

Könyv, EZERMESTER kiskönyvtár Csináld Magad autósoknak 11, 1973, eladó

Könyv, EZERMESTER kiskönyvtár Csináld Magad autósoknak 11, 1973, eladó Szerzők: Fuyer Norbert Jurányi István Kelecsényi István Dr. Oláh Frigyes Pák György Tolnai László Szerkesztette: Szűcs Lajos Kiadó: Ifjúsági Lapkiadó Vállalat Székhely: Budapest Kiadási év: 1973 Oldalszám: 158 Kötés típusa: ...

XI. kerület, Budapest

Könyv, Éva Kössünk, horgoljunk, 1987, eladó
3

Könyv, Éva Kössünk, horgoljunk, 1987, eladó

Könyv, Éva Kössünk, horgoljunk, 1987, eladó Szerző: Bárd Károlyné Gyulai Irén Róth Gyuláné Simon Mara Szerkesztő: Kovács Margit Kiadó: Pallas Lap- és Könyvkiadó Kiadás éve 1987 Oldalak száma: 240 Súly 100 gr Kötés: papír puha kötés Tartalom: Bevezető 3 Kötőiskola 4 Horgolóiskola 12 Gyermekeknek ...

XI. kerület, Budapest

Egy nem hivatalos Minecraft regény 9000ft db óbuda Az endermanek inváziója - Egy nem hivatalos Minec
3

Egy nem hivatalos Minecraft regény 9000ft db óbuda Az endermanek inváziója - Egy nem hivatalos Minec

Egy nem hivatalos Minecraft regény 9000ft db óbuda Az endermanek inváziója - Egy nem hivatalos Minecraft regény 3. Winter Morgan DAS könyvek, 2015 Kincsvadászok a bajban - Egy nem hivatalos Minecraft regény Winter Morgan DAS könyvek, 2015 9000ft db ha valamelyik érdekel irjál személyesen óbudán lakcimemen ...

III. kerület, Budapest

Könyv  Ottlik Géza Hugh Kelsey Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein 1997
2

Könyv Ottlik Géza Hugh Kelsey Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein 1997

Könyv Ottlik Géza Hugh Kelsey Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein 1997 Az ár megegyezés kérdése Kiadás éve: 1997 EGYETLEN KIADÁS Könyv ritkaság Fordító: Homonnay Géza, Kelen Károly Kiadó: Európa Könyvkiadó Kiadás helye: Budapest Kiadás éve: 1997 Kötés típusa: Fűzött kemény papírkötés Oldalszám: ...

XI. kerület, Budapest

Keresés mentése