Küldés

Női / férfi azonnali betanított munka Németország

Tulajdonságok
Munkavégzés helye németországi munka
Munka jellege fizikai munka
Szakértelmet igényel nem
Nyelvismeret nem szükséges
Orientáció háztartás/házvezetés
Időtáv hosszútáv
Fizetési szint versenyképes

Az állás leírása :
Betanított munkára női/férfi ( pároknak is ) munkavállalókat keressük németországi partnerünk részére.
Jó munkalehetőség házaspárok, barátnők, testvérek, ismerősök részére is akik szeretnének együtt lakni és dolgozni.
Feladatok: műanyagipari gépkezelés- betanított munka
A munkavégzés helye: Németország 72202 Nagold Stuttgart alatt
Kezdési idő: 2022.12 folyamatosan .
Munkarend: 2 műszak ( délelőtt-délután )
Elvárások:
alapfokú Német nyelvtudás (A2) előny
kézügyesség és a jó látóképesség elengedhetetlen
tanulékonyság, megbízhatóság , szorgalom
Partnerünk kínálja Önnek:
megbecsült bérezés-pontos kifizetéssel
teljes munkaidő
megbízható , korrekt munkaadó
németországi bejelentés, nyugdíj és betegbiztosítás
fiatalos,kellemes,barátságos kollektíva
Bérezés: Bruttó 12,49 Euro/ óra
A szálláskeresésben a munkaadó segítséget nyújt, ( keres és foglal szállást a munkavállalók részére ) a szállás költsége a munkavállalót terheli.
Köszönjük, ha tájékoztatónkat megosztja álláskereső barátaival, ismerőseivel.

fényképes , német vagy magyar nyelvű önéletrajzzal
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk jelentkezését.
Startapro_1670000679