Küldés

Eladó egy németországi pékségben

Tulajdonságok
Munkavégzés helye németországi munka
Munka jellege szakmunka
Szakértelmet igényel nem
Nyelvismeret nem szükséges
Orientáció vendéglátás
Időtáv hosszútáv
Fizetési szint átlagos
Leírás

Mosolygós pékáru eladókat keresünk

**Képzettség, tapasztalat és németnyelvtudás nem szükségesek.**
**Nyelvoktatás megszervezve, a kiutazás költsége megelőlegezve,**

A munkaadó egy több évtizedes múltra visszatekintő német pékséglánc, több 100 alkalmazottal és közel 100 üzlethelyiséggel rendelkezik. Pékáru eladókat keresünk megbízásukból.

Követelmények:
*Mosolygós, pozitív kisugárzású jelentkezőket várunk.
*Képzettség, tapasztalat nem szükséges.
*Meglévő nyelvtudás nem szükséges, a munkavállaló köteles részt venni egy nyelvi tanfolyamon a kiutazást követően. A munkanap egyik részében nyelvoktatás, a másik napszakban munkavégzés zajlik.

Munkakörülmények:
*Akár párok, testvérek, csoportok is jelentkezhetnek, akik elvállalnák az eladói munkakört.
*A pékséglánc (üzletlánc) köti a szerződést a munkavállalóval. (Tehát nem közvetítőn keresztül történik a foglalkoztatás. Német egészségbiztosítással, német bejelentéssel jár együtt.)
*Nettó 1.500-2.000 euró kereshető meg egy-egy hónapban. (Az adóalany besorolásától és a vállalt munkaidőtől függően változik).
*Helyszín: Bajorországban több településen. (A többi tartományhoz képest több munkaszüneti nap jár a munkavállalónak.)
*Amennyiben a munkavállaló igényli, a kiutazást állja a munkáltató.
*Amennyiben a munkavállaló igényli, egyágyas szobában elhelyezést biztosít a munkaadó (-350 euró fő).

A kezdő fizetés tehát 1.500-2.000 euró, egy hónapban 173 munkaóra után legalább 1.550 eurót kap kézhez a munkavállaló. (Az összeg az adóalany besorolásától és a vállalt munkaidőtől függően változik).
Havonta legalább 1.250-1.300 euró marad a szállásdíj levonása után. Startapro_1709718976