Küldés

Diplomás ápoló

Tulajdonságok
Munkavégzés helye ausztriai munka
Munka jellege szakmunka
Szakértelmet igényel igen
Nyelvismeret szükséges
Orientáció egészségügy
Időtáv hosszútáv
Fizetési szint versenyképes

Osztrák parterünk megbízásából keresünk felsőfokú végzettséggel rendelkező ápoló munkatársakat Ausztria egész területén.

Feladatok

- Gondozási és ápolási szükséglet felmérése
- Ápolási intézkedés ellátása, dokumentálása
- A beteg megfigyelése
- Gyógyszerek, injekciók/infúziók előkészítése és beadása

Elvárások

- Szakirányú végzettség
- Min. B2 szintű német nyelvtudás
- Ápolásban szerzett releváns tapasztalat
- Empatikus, terhelhető személyiség

Előny

- Külföldi munkavégzésben szerzett tapasztalat
- Autó, jogosítvány megléte

Amit ajánlunk

- Fizetés: bruttó 2400 - 3300
- Éjszakai-, hétvégi-, veszély- és nehézségi pótlék
- DGKP juttatás: 109,00 /hó a fizetésen felül
- Osztrák bejelentésű álláslehetőség
- Szállás biztosított
- Ügyintézésben való segítség
- Magyar nyelvű kapcsolattartó

További információ

- Ausztria egész területén vannak lehetőségek (Felső-Ausztria, Salzburg, Bécs környékén)
- 3-7 napos fizetett próbamunka, biztosított szállással

Munkavégzés helye: Bécs és környéke

Jelentkezés: https://bit.ly/3JXTK8S Startapro_1689250910