Küldés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Tulajdonságok
Pozíció Ügyfél kapcsolattartó
Munkavégzés helye Szigetszentmiklós
Iskolai végzettség Érettségi vagy diploma
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Ügyfél kapcsolattartó munkakör!
Kimagasló kereseti lehetőséggel, exkluzív irodáinkba érettségivel vagy diplomával rendelkező kollégákat felveszünk Ügyfél kapcsolattartó területre!

Új munkatársainkat keressük exkluzív irodáinkba fő- és részmunka időben! SZAKEMBEREK ÉS FIATAL DIPLOMÁS PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!!

Feladatok:

*Biztosítási és ,Megtakarítási termék értékesítése magánszemélyek felé
* Vállalati termékek
*Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, emellett új ügyfelek felkutatása és megtartása
*Pénzügyi ajánlatok készítése és terméktájékoztató megtartása
*Szerződések megkötése és utógondozása
*Részvétel a képzéseken és a továbbképzéseken

Elvárások:
- Bármilyen diploma vagy - MNB Független Biztosításközvetítői hatósági vizsga
- jó kommunikációs képesség,
- határozott fellépés
-számla képesség,

Amit kínálunk:

Induláskor magas összegű kezdő támogatás 1 éven keresztül,
Az állományból fenntartási pénzt kap
Ügyfél szolgálati iroda használati lehetőség
Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség,
Folyamatos mentori támogatás
* Kiváló légkör, barátság, vidámság.
* Szabadság, önálló időbeosztás egy új életforma.
* Karrier, előrelépési, fejlődési lehetőségek
* Stabil működés és háttér
* Professzionális képzés és rendszeres tréningek
- Incentive utak

- Modern iroda

Biztos munkahely Vírushelyzet ideje alatt is végig működünk, sőt növekszünk !

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést, fényképes önéletrajzát a email címre vátjuk!

Állásinterjúra az önéletrajza megküldése után hívjuk be.
Jelentkezni csak önéletrajzzal lehet a valtoztatniakarokma kukac gmail.com e-mail címen!
Startapro_5847082