Hernádcécei sertéstelepünkre Műszaki vezetőt, készletkezelőt keresünk

Tulajdonságok
Cégnév / szektor Szerencsi Mezőgazdasági Zrt.
Pozíció Műszakvezető, készletkezelő
Munkavégzés helye Hernádcéce sertéstelep
Iskolai végzettség Legalább közép
Jelentkezési határidő 2024.04.30.
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

A Szerencsi Mezőgazdasági Zártkörűen működő Részvénytársaság

Műszaki vezető, készletkezelő munkatársat keres

8 órás munkaidőben történő foglalkoztatásra azonnali munkakezdéssel.

A leendő munkatárs munkáját a Sertéságazati üzemigazgató közvetlen irányítása alatt végzi.

Főbb feladatok:

- a sertéságazat karbantartási munkáinak elvégeztetése
- a keverő üzem működtetése
- a szárítóüzem időszaki működtetése
- a keverő és szárító üzem időszaki javítási munkáinak elvégeztetése
- a hígtrágya kezelő berendezés működtetése
- az üzemanyagkút működtetése
- a betakarítás során beszállított termények betárolása, kezelése
- a takarmánykiegészítők átvétele, raktározása, nyilvántartása, bekeverése
- a raktározott termények minőségi megőrzése

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
- Ideális pályázónk közép- vagy felsőfokú mezőgazdasági gépész végzettségű,
- Hasonló munkakörben legalább 2-3 év tapasztalattal rendelkezik
- Képes 10-12 fő munkavállaló irányítására
- Stratégiai gondolkodásmód jellemzi, figyelme többirányú megosztására képes,
- határozott fellépésű, terhelhető, jó kommunikációs és adminisztrációs készséggel rendelkezik.

Az állás betöltésénél elvárás:
- Vezetői kvalitás
- Több munkavállaló munkájának szervezése és irányítására való képesség

Amit ajánlunk:
- Fehér módon való gazdálkodás, foglalkoztatás és javadalmazás, bejelentett munkaviszony
- versenyképes fizetés: alap és mozgóbér
- céges mobiltelefon
- bizonyos feladatok esetén saját személygépkocsira NAV norma szerinti költségtérítés

Munkavégzés helye: Hernádcéce sertéstelep, ill. rugalmas

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk:
Startapro_7362942