Küldés

Biztosítótársaságunk Mentor Képviselőt keres! (Szentendre)

Tulajdonságok
Pozíció Mentor
Munkavégzés helye Szentendre
Iskolai végzettség Diploma vagy MNB (PSZAF) vizsga
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő

A legnagyobb biztosító országos értékesítési szervezete keres
Mentor Képviselő jelöltet.

AMIT KÍNÁLUNK:
Egyedi megállapodás a versenyképes ösztönző jutalékrendszer kiegészítéseként.
Sikeres vizsga esetén vezetői pozíció.
Incentive utak.
További karrier lehetőség.
Folyamatos készségfejlesztő és szakmai képzések.
Lehetőség már működő csapatok irányítására, fejlesztésére.

A POZÍCIÓHOZ KAPCSOLÓDÓ FŐBB FELADATOK:
Jövőbeni értékesítők toborzása, integrálása.
A közösen megállapított tervek teljesítése.
Értékesítő munkatársak kiválasztásában való részvétel.
Adott csoport elvárásoknak megfelelő működésének garantálása, felügyelete.
Képviselők pályára állítása, támogatása.

ELŐNYÖK A PÁLYÁZAT SIKERES ELBÍRÁLÁS ÉRDEKÉBEN:
Céltudatosság, tervszerű munkavégzés.
Elkötelezettség a közösen megállapított tervek elérésére.
Képes az értékesítési stratégia tervezésében és megvalósításában is aktívan részt venni.
Önmotivált személyiség.

AMIT ELVÁRUNK:
Diploma vagy MNB (PSZAF) vizsga
Büntetlen előélet
Számlaképesség

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen lenne tagja egy dinamikusan fejlődő, jó hangulatú csapatnak, küldje el Önéletrajzát a valtoztatniakarokma kukac gmail.com email címre! Startapro_6178568