Küldés

Felszolgáló Runner Diákmunka

Tulajdonságok
Pozíció Felszolgáló
Munkavégzés helye Balatonfüred
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő részmunkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Speciális jelleg diákmunka

Mi már kezdjük a nyári felkészülést, velünk tartasz? Ha szezon előtt kipróbálnád beugrósként a vendéglátást, és előrelátóan biztosítanád a szuper munkahelyet Magadnak a vakációra, Neked ajánljuk legújabb lehetőségünket. Balatonfüredi exkluzív helyszínre várjuk, dolgozni vágyó diák Kollégák jelentkezését, runner felszolgáló pozícióban, br.1900 Ft-os órabérrel!

Amiben számítunk a segítségedre:
-vendégek kiszolgálása;
-asztalok leszedése, előkészítése.

Amit kínálunk:
-bruttó 1900 Ft-os órabér;
-ha számíthatnak rád, és ügyesen megállod a helyed, az órabéred feljebb kúszhat;
-rugalmas munkaidőbeosztás;
-iskola mellett már hétvégén, vagy részmunkaidőben is dolgozhatsz;
-hosszútávú munkalehetőség;
-vízparti, exkluzív helyszín;
-csodálatos panoráma;
-fizetett egészségügyi kiskönyv,
-összetartó, segítőkész, jó kedélyű csapat.

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:
-hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat;
-angol német nyelvtudás.

A pozíció betöltéséhez szükséges információk:
- aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges a munkavégzéshez;
- betöltött 18. életév;
- jó kommunikációs készség;
-ápolt megjelenés;
- segítőkész, mosolygós, udvarias személyiség.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, és szívesen dolgoznál a csapatban, várjuk jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal, a e-mail címen, fured-runner tárgymegjelöléssel! Startapro_1708005360