Németországban Fuldában Szerelő | Mechanikus | Automechaniker oder erfahrener Landmasch.Mech.

Tulajdonságok
Cégnév / szektor PSB Heitmüller
Pozíció Mechaniker Szerelő
Munkavégzés helye Németország
Iskolai végzettség Staplerschein/Targoncavezetői
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Autoszerelő (Mechaniker) vagy tapasztalt mezőgazdasági gépszerelő! Buszos tapasztalattal.

Jelentkezz, a PSB Heitmüller FahrerTeam-ben a helyed.

**AJÁNLATUNK: Tapasztalt szerelő**

**A munkakör előnyei:**
- Izgalmas munka garázs környezetben, az iparág előnyeivel együtt
- Továbbképzési és képesítési lehetőségek
- Vonzó díjazás és szociális juttatások Németországban
- Csapatorientált munkakörnyezet

**A munkáltató előnyei:**
- Modern, nagy hagyományokkal rendelkező vállalat nemzetközi környezetben
- Jó megközelíthetőség tömegközlekedéssel
- Vállalati nyugdíjrendszer
- A személyes fejlődés támogatása

**Nyelvtudás - német: Bármilyen szintű tudás előny, A1-2-től B2-ig minden esélyes**

**Állásajánlat: Szerelő, német bejelentéssel, helyi viszonylatban**
- **Vállalat:** PSB Heitmüller - FahrerTeam
- **Telephely:** Fulda nagytérségében
- **Munkaidő:** Teljes munkaidőben, műszakos munkarendben
- **Időtartam:** Először határozott időre (3-4 hónap megegyezés szerint)
- **Előnyök:** Teljes évi elszámolás - adózási kedvezménnyel (Finanzamt: 3-4 havi kereset elosztva 12 hónapra 2024)

**A Te feladataid:**
- Buszok, elsősorban Mercedes Citaro és Connecto buszok üzemeltetése
- Felügyelet, checklisták ellenőrzése
- A biztonsági előírások és az üzemeltetési utasítások betartása

**Ha ez a Te profilod:**
- Megbízhatóság és felelősségtudat jellemez
- Csapatmunkára való képesség és rugalmasság
- Hajlandóság váltott műszakban dolgozni
- Fizikai rugalmasság és állóképesség
- Kezdő vagy akár jó német nyelvtudás (dokumentáció készítése néhány szakmai szóval és alap mondatokkal, írásban és szóban)

**Ajánlatunk:**
- Biztos munkahely egy sikeres vállalatnál
- Teljesítményarányos díjazás
- Kellemes munkahelyi légkör egy motivált csapatban
- Továbbképzési lehetőségek
- Modern munkaeszközök és környezet

Ha érdekel az állás, kérjük, jelentkezz magyar nyelven!**Az Te profilod:**
Ahhoz, hogy ebben a pozícióban sikeres legyél, buszos tapasztalattal és érvényes vezetői engedéllyel B-Kat rendelkezel. Megbízhatóság és felelősségtudat jellemez Téged, és rugalmas csapatjátékos vagy. Magától értetődik, hogy hajlandó vagy váltott műszakban dolgozni, és fizikailag rugalmas vagy. A kezdő ill. jó német nyelvtudás szóban és írásban is kiegészítik a profilodat.
**Az általunk kínált:**
Csapatunk tagjaként biztos munkahelyre számíthatsz egy sikeres vállalatnál. A teljesítményhez igazodó fizetés mellett kellemes munkahelyi légkört kínálunk Neked egy motivált csapatban. Képzési és továbbképzési lehetőségek segítenek Neked a folyamatos fejlődésben. Modern eszközökkel dolgozhatsz egy korszerű munkakörnyezetben.
**A jelentkezési dokumentumok:**
Kérjük, küldd el részletes pályázati dokumentumaidat, beleértve az önéletrajzodat és a bizonyítványaidat (pl. B-Kat engedély) az alábbi címre:

PSB Heitmüller - FahrerTeam
Grete-Schickedanz-Str. 9, Bad Kreuznach, 55545, Deutschland
Honlapunk: [www.] personalservicebereatung.de
Alternatívaként e-mailben is elküldheti jelentkezését és önéletrajzát a fenti internetcímre (lásd az oldalt: [KAPCSOLAT], e-mailben).

Magyarul válaszolunk Neked
Örömmel várunk Téged is csapatunkba és a sikeres közös munkára.
Megjegyzés: Ez az álláshirdetés csak illusztrációs célokat szolgál, és nem vagy csak részben egy adott vállalatra szabott. Startapro_1651054993

Várszegi Tamás

Összes hirdetés megtekintése