Küldés

Budapest- Technikus, kiszállító munkatárs

Tulajdonságok
Cégnév / szektor SanOdor Kft
Pozíció Technikus, kiszállító munkatárs
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Speciális jelleg gyakorlatot nem igényel

Mosdóhigiéniai és illatmarketing szolgáltatások elvégzésére technikus munkatársat keresünk bővülő csapatunkba Budapestre!

Szívesen csatlakoznál egy sikeres és vidám csapathoz? Szereted az illatokat? Neked is fontos a környezettudatosság?

Csatlakozz hozzánk és dolgozz együtt Magyarország legnagyobb bevásárlóközpontjaival, irodaházaival és szállodáival!

Ha jó a műszaki érzéked, és van autóvezetési tapasztalatod, akkor Te vagy a mi emberünk!

Fő feladataid lesznek:
heti rendszerességgel az illatosító berendezések, adagoló rendszerek üzembe helyezése, felszerelése, partnerekhez való kihelyezése, a berendezések karbantartása, illatanyagok cseréje;
papíráruk és mosdóhigiéniai termékek kiszállítása, esetenként azok felszerelése.

Betanított munkakör, így az első pár alkalomra kapsz magad mellé egy szuper mentort, aki bevezet az illatmarketing és mosdóhigiénia rejtelmeibe!

A munka elvégzéséhez B-kategóriás jogosítvány szükséges . A balesetmentes vezetési tapasztalat pedig előnyt jelent!

Nálunk szabadok lesznek a hétvégéid, ugyanis a munkaidőd hétfőtől-péntekig tart.

Nem győztünk még meg?
Bővebb információt az alábbi telefonszámon vagy email címen kaphatsz :
06706313263 vagy

Addig is nézd meg a weboldalunkat, hogy lásd mivel foglalkozunk! :)
www.sanodor.hu
Startapro_1678442486

SanOdor Kft

Összes hirdetés megtekintése