A Duna-Mix Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba: Komissiózási előadó - Gépjárművezető

Tulajdonságok
Pozíció Komissiózási előadó - Gépjárművezető
Munkavégzés helye 1108 Budapest, Újhegyi út 52.
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Leírás

Főbb feladatok:

- áruátvétel
- komissiózás
- árukiszállítás
- raktári rend fenntartása
- készletkezelő programban a termékek mozgásának rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- megbízható Excel ismeretek
- pontos, precíz munkavégzés
- önállóság, terhelhetőség
- problémamegoldó gondolkodás
- jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- raktározási területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
- SAP rendszer ismerete
- Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:

- biztos munkahely, megbízható háttér, határozatlan idejű munkaviszony
- munkaidő: H-P: 7:00-tól 15:20-ig
- Cafeteria juttatás
- munkába járási költségek elszámolása
- kihívásokkal teli, felelősségteljes munka

Munkavégzés helye: 1108 Budapest, Újhegyi út 52.
Önéletrajzokat fényképpel és fizetési igény megjelölésével az e-mail címre várjuk 2023.július 31-ig.
Kérjük nyilatkozatát arra vonatkozóan, hogy pályázatát az elbírálásban résztvevők megismerhetik. Startapro_1711626379