Küldés

Villanyszerelő

Tulajdonságok
Pozíció Villanyszerelő
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Villanyszerelő munkatársat keresünk pécsi partnerünk részére.

Feladatok

- Üzemeltetési és hibaelhárítási feladatok a vállalat teljes villamosenergia rendszerén
- Tervszerű karbantartás
- Új termelőberendezések üzembeállításánál, régiek áthelyezésénél csatlakozás kiépítése
- Javítási-, karbantartási munkák ellátása az üzemfenntartás hatáskörébe tartozó gépeken
- A termelést kiszolgáló primer és szekunder energia rendszerek üzemeltetése
- A biztonságtechnikai rendszerek és automatikus tűzvédelmi, tűzoltó rendszerek ellenőrzése
- Alkatrész- és anyagigénylést készítése
- Karbantartási, javítási munkák dokumentálása, adminisztrálása

Elvárások

- Villanyszerelő végzettség és több éves szakmai tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Gyors probléma felismerési és megoldási készség
- Pontos, precíz és megbízható munkavégzés
- Határozottság és önállóság
- Jó rajzolvasási készség
- Rugalmasság, együttműködés
- Több műszakos munkarend vállalása

Előny

- Épületfelügyeleti rendszer ismeret
- Klíma és légtechnikai ismeretek
- Targonca és vagy személyemelőgép kezelői jogosultság
- Érintésvédelmi felülvizsgáló szakvizsga

Amit ajánlunk

- Cafeteria, bónusz
- Egészségbiztosítás
- Céges flotta
- Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában
- Sporttámogatás
- Hűségbónusz
- Hazautazás és bejárási támogatás
- Önkéntes magánnyugdíj pénztár
- Kamatmentes lakáskölcsön
- Szociális segély, temetési segély
- Fizetési előleg
- céges események

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés: https: n9.cl jegst Startapro_1712222006