Küldés

Teherautó-szerelő Sóskút

Tulajdonságok
Pozíció Teherautó-szerelő
Munkavégzés helye Sóskút
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő

Sóskúti márkaszervízünk számára tapasztalattal rendelkező teherautó-szerelőt keresünk.
Kiemelkedő bérezés, szabad hétvégék, 1 műszakos munkarend, rugalmas munkaidő, szakmai fejlődés vár rád!

Munkavégzés helye: Sóskút

Munkarend: 1 műszak hétfő-péntek (8.00-16.00)

Amit kínálunk:
Várható havi nettó jövedelem: 450.000-650.000 Ft
Rugalmas munka
1 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig, 8 órában)
Szabad hétvégék
Modern, tiszta szerviz
Családias légkör
Bejárási támogatás

Amit kérünk:
Releváns autószerelői tapasztalat és végzettség
Érdeklődés a teherautószerelés iránt
Nyitottság a tanulásra, fejlődésre

Feladataid lesznek:
A tehergépjárművek műszaki állapotának és hibáinak felmérése
Hibalista elkészítése, rögzítése, munkalap vezetése
Kamionok szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása
Kamionok időszakos szervizelése
Műhely rendjének, tisztaságának fenntartása
Startapro_1714457434

Kocsis Beáta

Összes hirdetés megtekintése