Küldés

Raktáros kollégákat keresünk

Tulajdonságok
Pozíció Raktáros
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Budapest BILK Logisztikai partnercég számára keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:
RAKTÁROS 2 műszakos munkarendbe-8 órában

Elsősorban Budapest IX,XVIII,XIX,XX,XXI,XXII,XIII kerületből.

Munkaköri feladatok:
- Anyagmozgatás
- Áru címkézés
- Beérkező szállítmányok átvétele, lepakolás
- Kimenő szállítmányok összeállítása
- A munkavállaló a felettese utasításai alapján további, a munkaköréhez tartozó feladatok elvégzése
- Szakmai képzéseken való részvétel, előírt vizsgák teljesítése
- A munkavégzés fizikai jellegű alkalmanként 5-20 kg teher mozgatása

Előny, de nem elvárás:
- Targoncavezetői engedély 3312,3313,3324,3336,4191

Amit kínálunk:
- Hosszútávú stabil munkahely
- Versenyképes alapbér+műszakpótlék MT. alapján
_ Teljesítmény, jelenléti bónusz
- Cafeteria
- Munkaidőkeret 3,4,6 havi kifizetés
- Albérlettámogatás
- Munkavédelmi eszközök biztosítása
_ Munkába járás támogatása Tömegközlekedés vagy saját autó, illetve céges buszjárat

Elvárások:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Jó fizikum, terhelhetőség
- 2 műszakos munkarend vállalása
Sikeres felvételt követően már aznap munkába állás lehetősége. Betanulási idő 8 hét.

Fényképes önéletrajzzal az Bilk raktáros jelige megjelölésével:
emailcímen. Minden jelentkezőnek válaszolunk!
Startapro_1710492018

Munka2022

Összes hirdetés megtekintése