Küldés

Raktári csoportvezető angol nyelvtudással

Tulajdonságok
Pozíció Raktári csoportvezető angol nyelvtudással
Munkavégzés helye Biatorbágy
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Biatorbágyi logisztikai partnercégünkhöz RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ munkatársakat keresünk.

Munkarend: 2 műszak, 8 óra hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk:
2 műszakos munkarend
Szabad hétvégék
Saját állományba kerülsz felvételre
Cafetéria az első hónaptól (nettó 25 000 Ft)
Bónusz (próbaidő után)
Munkába járási támogatás

Feladataid lesznek:
Raktári leltárellenőrzés végrehajtása és az auditok minőségi szabványainak magas szinten tartása;
A legmagasabb színvonalú raktári műveletek végrehajtása, felügyelete és koordinálása;
Raktári, raktározási és logisztikai folyamatok optimalizálása;
A raktár hatékonyságának javítását célzó intézkedések kezdeményezése és végrehajtása;
A szükséges eljárások ellenőrzése és végrehajtása;
A raktári csapat koordinálása;
Felelősségvállalás és az egészségügyi és biztonsági előírások betartása, valamint az alkalmazottak betartatása.

Amit kérünk Tőled:
Raktári csapat vezetésében szerzett tapasztalat (kis létszámú 3-5 fő);
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Kommunikációs készség, őszinteség és felelősségvállalás;
Középfokú angol nyelvtudás
Targonca jogosítvány (magas emelésű targonca);
MS Office középfokú ismerete;
Az áruk tárolására és a raktári dokumentumok forgalomba hozatalára vonatkozó szabályok és szabványok ismerete;
WMS osztályú rendszerekkel kapcsolatos korábbi tapasztalat (beleértve a szkennerekkel, PDA-kkal végzett munkát) előnyt jelent;

Bejárás támogatása:
Munkába járási támogatás gépkocsival 30 Ft km
Tömegközlekedéssel 86%.
Startapro_1714397945

Kocsis Beáta

Összes hirdetés megtekintése