Keresés mentése Hirdetésfeladás
Szeretnél böngésző értesítéseket kapni a következő esetekben?

Önéletrajzod még nem készült el

Hozd létre egyszerűen és gyorsan önéletrajz szerkesztőnk segítségével!
Az adatokat egyszeri alkalommal szükséges csak megadni, ezt követően már akár egy kattintással is pályázhatsz a meghirdetett állásokra.
Önéletrajz szerkesztése Mindössze néhány percet vesz igénybe a kitöltése

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

Az üzenet elküldése előtt önéletrajzodat itt tudod szerkeszteni.

Hirdetés megosztása

Küldés

Gépbeállító álláslehetőség Jászárokszálláson

Feladás dátuma: 2024.03.19 09:32
Tulajdonságok
Pozíció Gépbeállító
Munkavégzés helye Jászárokszállás
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

GÉPBEÁLLÍTÓ
pozícióba jászárokszállási telephelyünkre!

Főbb feladatok
Minden alapanyag és szerszám azonosítása a beállítói tevékenység megkezdése előtt illetve munkatervek ellenőrzése megfelelőségük tekintetében
Gyártó eszközök beállítása, első darab vizsgálatra való termék előkészítése QM részére
A gyártósorok felállítása és azok eltávolítása (gyártás végeztével) az előírásoknak megfelelően
Összeszerelő gépek, gépgyártósorok működtetése, tisztán tartása
Szerszámok és termelőeszközök gondozása,karbantartása
Kisebb hibák elhárítása
Selejtkezelés
Gyártás minőségének figyelése, hiba esetén folyamatba beavatkozás az eszkalációs folyamat szerint
Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések (EDV, UDV, SPC, szúrópróba) végrehajtása, adatok regisztrálása
Munkafolyamatok oktatásának végrehajtása
Az álláshoz tartozó elvárások
Minimum középfokú, műszaki végzettség
Műszaki beállítottság
Mérőérőeszközök ismerete (Tolómérő, mélységmérő)
Szenzorika és pneumatika alapismeret
Karbantartás ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés
Önálló munkavégzés
Számítógép ismeret (Office, számítógépkezelés)
Előnyt jelent
Kommunikáció képes angol és vagy német nyelvismeret
2 év tapasztalat ipai automatizálásban
PLC program olvasási készség
Elektronikai ismeretek és alkalmazás gyakorlatban

Amit kínálunk
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
Családias hangulat, összetartó kollégák
Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye: Jászárokszállás
Startapro_1710837334

Hirdetések, melyek érdekelhetnek

Elérte a napi elküldhető üzenetek korlátját
A hirdetést sikeresen hozzáadtad a kedvencekhez! A hirdetést te és még másik felhasználó jelölte kedvencnek
A hirdetést sikeresen eltávolítottad a kedvencek közül

Elérted az üzenetküldési korlátot.

Új beszélgetés kezdeményezéséhez hitelesítsd a telefonszámodat!

Hitelesítés
0