Küldés

Épületgondnok, karbantartó

Tulajdonságok
Pozíció Épületgondnok, karbantartó
Munkavégzés helye Nyíregyháza
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Ingatlanüzemeltető mikrovállalkozás lakóházainak, irodaépületeinek gondnoki, üzemeltetési, karbantartási feladataiban közreműködő, önálló munkavégzésre képes munkatársat keres teljes-, vagy részmunkaidőbe.

Feladatok:
- az épületek és berendezéseik különleges szakértelmet, vagy felszerelést nem igénylő javítása, karbantartása, felújítása;
- épületgépészeti rendszer felhasználói szintű karbantartása (vízfeltöltés, légtelenítés, szűrők tisztítása, szerelvény csere, csapadékvíz elvezetők tisztítása, duguláselhárítás stb.)
- anyag- és eszközraktár rendben tartása, kezelése;
- munkaeszközök, szerszámok, kisgépek, szolgálati gépkocsi tiszta, üzemkész állapotának biztosítása;
- udvar- és parkfenntartás, hulladék kezelés;
- a speciális feladatokra érkező külsős szakemberekkel való kapcsolattartás, együttműködés;
- szállítási feladatok a céges furgonnal.

Szakmai és személyi követelmények:
- valamilyen építő-, gép-, vagy villamosipari szakképesítés;
- hasonló területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat;
- önállóság, előrelátás, tervszerű, fegyelmezett munkavégzés;
- megbízhatóság, leinformálható, jó referenciák;
- B jogosítvány, vezetési gyakorlat;
- büntetlen előélet.

További előnyös tényezők:
- több szakmában való képesítés, vagy gyakorlat;
- felhasználói szintű PC használat;
- saját gépkocsi.

Alkalmazási feltételek:
- munkavégzés helye: Nyíregyháza, alkalmanként pár napos kiküldetés keretében Budapest;
- munkaidő: rész-, vagy teljes munkaidő, a feladathoz alkalmazkodó munkaidő keretben;
- korrekt bérezés, költségtérítés;
- egyéb feltételek esetén szolgálati elhelyezés lehetséges.

- e-mailben a hr-2406[kukac]domino-mail.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal, melyhez kérjük csatolni a végzettséget igazoló okiratok másolatát, motivációs levelet, referenciákat, ajánlásokat. Startapro_1712912163