Küldés

Kontrolling csoportvezető

Tulajdonságok
Pozíció Kontrolling csoportvezető
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem. Pénzügyi csapatuk erősítésére keresünk a termelési vezetőket business partneri módon támogató Senior Kontroller munkatársat, junior vezetői és innovációs feladatokkal.

Feladatok

- Elemzi és irányítja a termelési szervezethez kapcsolódó pénzügyi folyamatokat
- Pénzügyi üzleti partnerként tanácsadással, vezetői információnyújtással, a pénzügyi ismeretek és üzleti tudatosság -
biztosításával hozzájárul a vállalati stratégia és célkitűzések megvalósításához
- Támogatja a termelési szervezet vezetőségét a döntéseik, aktivitásaik pénzügyi és üzleti hatásainak tisztázásán
keresztül
- Támogatást nyújt a létszámtervekhez kapcsolódó költségtervek elemzéséhez, a stratégiai vállalati tervezési
folyamatokhoz és a folyamatban lévő projektekhez
- Aktívan részt vesz a budget és pénzügyi tervezési folyamatban, előrejelzéseket készít termelés, költség és erőforrás
szinten
- Riportokat, terv tény elemzéseket készít, feltárja az eltérések okait
- Irányítja és motiválja a termelési pénzügyi csapatot
- Felismeri és aktívan kutatja az üzlet számára lehetséges előnyöket, irányítja a rendszerek és munkafolyamatok
optimalizálását, fejlesztését
- Kreativitással, új technikai megoldásokkal hozzájárul a termelékenység javulásához és a növekedéshez

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Legalább 5 év tapasztalat pénzügyi területen
- Gyártó cégnél, kontrolling területen szerzett több éves tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Jó elemző képesség
- Vezetői kompetenciák
- Üzleti fókusz

Előny

- Könyvelői végzettség
- SAP ismeret

Amit ajánlunk

- Modern, innovatív szervezet, ahol számít a munkatársak véleménye
- Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
- Biztonságos munkahely, jóllét védelme
- Széleskörű juttatási csomag

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés: https: n9.cl dfoif Startapro_1706542521