Küldés

Gyógypedagógus

Tulajdonságok
Pozíció Gyógypedagógus
Munkavégzés helye Down Alapítvány Gondozóháza - 1107 Budapest, Zágrábi utca 13.
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

A Down Alapítvány Gondozóháza felvételt hirdet gyógypedagógus munkakörben.

A munkaviszony időtartama: Határozatlan
Foglalkoztatás jellege: Rész-, vagy teljes munkaidős
A munkavégzés helye: 1107 Budapest, Zágrábi utca 13.

Főbb feladatok:
- gyógypedagógiai vizsgálatok, felmérések készítése
- esetmegbeszélések koordinálása
- egyéni fejlesztések
- csoportos foglalkozások tartása
- ezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
- szabadidős tevékenységek szervezése, lebonyolításban való segítés

Elvárások:
- felsőfokú végzettség - gyógypedagógus

Előnyt jelent:
- értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányú gyógypedagógus
- legalább 2 év gyakorlat hasonló munkakörben

Amit kínálunk:
- stabil háttér
- fejlődési lehetőség
- hosszú távú munka
- fizetés: garantált bérminimum+pótlékok.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban a döntést követően betölthető.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kaucsicsné Zsóri Katalin intézményvezető nyújt a 06-20-260-2287-es mobilszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton Kaucsicsné Zsóri Katalin intézményvezető részére a kaucsicsne [@] downalapitvany.hu e-mail címen keresztül.

www.facebook.com downalapitvanygondozohaza Startapro_1707740315