Küldés

Minőségbiztosítási technikus - Debrecen

Tulajdonságok
Pozíció Minőségbiztosítási technikus
Munkavégzés helye Debrecen
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Debreceni autóipari partnerünkhöz keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS szakembereket.

Amit kínálunk:
Korrekt bérezés
Bónuszok
Kiemelt cafetéria
Garantáltan minden 2. hétvége hosszú pihenő (péntek, szombat, vasárnap).
Egész évre előre megkapott műszakbeosztás.
Egész évre másfélszer annyi szabadság
Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Igényes, modern munkakörnyezet
Céges buszjáratok (Hajdúböszörmény, Hajdúnánás, Püspökladány és Nyíregyháza útvonalakon)
bejárás támogatása

Főbb feladatok
Hibás termékek elemzése
A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása
5S standardok alkalmazása és betartása
Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban
Eszkaláció a minőségi problémák esetében
A gyártásban lévő mutatószámok támogatása, nyomon követése és fejlesztése
Belső hibaköltségek elemzése és a hibaokok feltárása

Munkakör betöltésének feltételei
Középfokú végzettség
Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat, de műszaki területen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk
Ms Office biztos ismerete
Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
Jó problémamegoldó készség
Stressztűrő képesség és proaktivitás
Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Munkaidő:
4 műszak 12 óra

Munkába járás lehetőségei:
Bejárási támogatás: gépjárművel vagy távolsági tömegközlekedéssel
Céges buszjáratok: Hajdúnánás, Hajdúböszörmény, Püspökladány és Nyíregyháza útvonalakról
Startapro_1708933543

Kocsis Beáta

Összes hirdetés megtekintése