Vállalkozási ügyintéző szállással, utazási támogatással, pályakezdőt is továbbtanulási lehetőséggel

Tulajdonságok
Pozíció Vállalkozási ügyintéző
Munkavégzés helye Fonyód és környéke
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő

Ingatlangondozással foglalkozó vállalkozó ambiciózus és eszes ügyintéző hölgyet keres kiemelt fizetéssel.
Munkájához autót, telefont, notebookot biztosítunk. (Vezetni megtanítjuk.)

A munkakör fizikai munkával is jár.
A munkavégzés helye a Balatonnál, Fonyód és környéke, szállás és utazási támogatás lehetséges.

Elvárás:
világos szövegértés és kommunikáció _magyar_ _vagy más nyelven_,
tapasztalat fizikai munkában,
józan, egészséges életmód.

Előnyök:
__továbbtanulási hajlandóság__,
kerti munkákban szerzett jártasság,
idegen nyelv ismeret,
korrekt állásjelentkezés, bérigénnyel, a munkábaállás, a munkakezdés lehetséges időpontjával. Startapro_1693826763

Balaton Ingatlan

Összes hirdetés megtekintése