Vállalkozási ügyintéző szállással, utazási támogatással, akár pályakezdőt is

Tulajdonságok
Pozíció Junior vállalkozási ügyintéző
Munkavégzés helye Balaton, Fonyód
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő

Ingatlangondozó vállalkozó ambiciózus és eszes ügyintéző hölgyet keres kiemelt fizetéssel.
A munka NEM VÉGZETTSÉG ÉS PAPÍROK KÉRDÉSE, hanem szorgalom, tanulás és a tanultak alkalmazása !
A munkakör fizikai munkával is jár.
A munkavégzés helye Fonyód és környéke, szállás és utazási támogatás lehetséges.
Jelentkezés lehetőleg írásban vagy személyesen.

Elvárások:
értelmes kommunikáció és világos szövegértés vagy magyar vagy más nyelven,
tapasztalat fizikai munkában,
egészséges életmód.

Előnyt jelentenek az alábbiak (de nem feltételek):
továbbtanulási hajlandóság,
kerti munkákban szerzett jártasság,
idegen nyelv ismeret,
korrekt állásjelentkezés, bérigénnyel, a munkábaállás, munkakezdés időpontjával. Startapro_1693889602

Balaton Ingatlan

Összes hirdetés megtekintése