Küldés

SAP Specialista, Dunavecse

Tulajdonságok
Pozíció SAP Specialista, Dunavecse
Munkavégzés helye Dunavecse
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Villamosipar területén világelsőként működő multinacionális partnerünk innovatív dunavecsei okosgyárába keresünk SAP specialista pozícióba kollégát.

Feladatok:

- Az új SAP-modulok alapelvek bevezetésének támogatása az egység tevékenységeiben
- Az SAP egységes működésének biztosítása, illetve a rendszer esetleges fejlesztése az egyes területeken felmerülő igényeknek megfelelően
- A termékek gyárthatóságának biztosítása érdekében a tervezéshez és fejlesztéshez kapcsolódó tervrajzok és módszerek rendszerezése
- A termelési KPI-k összegyűjtése a projektvezetőkkel együttműködve
- A napi folyamatos működés támogatása, munkatársak képzése az SAP koncepciókról a learning-through-doing megközelítésén keresztül

Elvárások:

- Mérnöki vagy közgazdasági diploma
- Az SAP vállalatirányítási rendszer magas szintű ismerete
- Magabiztos angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

- Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
- Nemzetközi karrierlehetőség
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Élet- és balesetbiztosítás
- Medicover egészségügyi ellátás
- Ingyenes nyelvtanfolyamok (angol)
- Global Family Leave Program
- Rugalmas munkaidő lehetőségek
- Céges buszjáratot és bejárás támogatás

Munkavégzés helye: Dunavecse
Jelentkezés: https: tinyurl.com 3h4tzdnu Startapro_1712920083