Küldés

HR csoportvezető

Tulajdonságok
Pozíció HR csoportvezető
Munkavégzés helye Szeged
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Üdvözlünk!

Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol már 35 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk.
Csatlakozz bővülő HR csapatunkhoz HR csoportvezető pozícióba, mi számítunk Rád!

Főbb feladatok, munkák:
HR csapat feladatainak koordinálása, irányítása, ellenőrzése
Soft skill és szakmai tréningek megtartása
Megfelelő humánerőforrás biztosítása (toborzás és megtartás koordinálása)
Humánerőforrás állomány folyamatos fejlesztése, összetartása, motiválása
A vállalat stratégiai céljainak megvalósításában való aktív részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:
HR szakirányú vagy közgazdász végzettség
Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
Stabil angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Kiváló kommunikációs képesség
Gyors döntéshozatali és szervezési készség
Ambiciózus és proaktív személyiség
B kategóriás jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
Képzések tartásában szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
4 napot dolgozunk egy héten (Hétfő-Csütörtök )
Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét.
Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot.
Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz).
Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét.
Modern munkakörnyezetben és modern eszközökkel dolgozunk.
Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése.
Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel.
Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)! Ezek mellett pedig kulturális és sporteseményekre is biztosítunk ingyenes belépőket!
Van egy nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Minden hónap végén gasztro napot tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.
2023-ban Kiváló Innovatív Márka, 2024-ben Kiváló Munkáltatói Márka díjazottak lettünk a magas színvonalat képviselő márkákat díjazó MagyarBrands versenyén, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!
Startapro_1714642350