Küldés

ZT CNC Gépkezelő - Jászárokszállás

Tulajdonságok
Pozíció ZT CNC Gépkezelő
Munkavégzés helye Jászárokszállás
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
ZT CNC Gépkezelő

Feladatok:
- SPC , illetve szúrópróba szerű mérések vezetése, dokumentálása
- Hydra terminálok kezelése, státuszok pontos kiválasztása
- A megbízások kezdetével, elsődarabot eljuttatni a QM részére a megfelelő dokumentációkkal
- Gyártási előírások betartása és betartatásának felügyelete
- A gyártás során fellépő problémák esetén QM és a termelésvezetés azonnali tájékoztatása
- Szerszámok és termelőeszközök gondozása, szükség esetén azok rendelése a termelésvezetéssel egyeztetve
- A hibás termékek ill. anyagok helyes kezelése, megjelölése, a QM illetve a csoportvezető értesítése
Elvárások:
- Minimum középfokú, műszaki végzettség
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Mérőeszközök ismerete
- Műszaki rajz olvasása
- Pontos, precíz munkavégzés
- Problémamegoldás, önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
- Családias hangulat, összetartó kollégák
- Ingyenes céges buszjáratok
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
ZT CNC gépkezelő jeligével juttassa el az e-mail címre.
További információ:
Startapro_1710922882