Küldés

Terméktervező termékfejlesztő mérnök

Tulajdonságok
Pozíció Terméktervező / termékfejlesztő mérnök
Munkavégzés helye Türje
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Partnercégünk egy kivételes dinamizmussal fejlődő, magyar tulajdonban lévő, innovatív fejlesztő, gyártó és kereskedő vállalkozás, amely a műanyagiparban tevékenykedik. Céljuk egy előremutató, környezetbarát gyártási folyamat bevezetése és fenntartása, digitalizációval kísért termékinnovációik bevezetése a nemzetközi piacra. A kifejezetten emberközpontú szemléletű vállalat komoly hangsúlyt fektet a minőségre, a hatékonyságra és a folyamatos fejlődésre. Zalaegerszeg-Sárvár-Sümeg vonzáskörzetében lévő gyártóegységükbe keresünk gépészmérnök kollégáttervezői-fejlesztői feladatok ellátására. Csatlakozz partnerünkhöz, tanulj és fejlődj kitűnő szakemberek társaságában, egy elhivatott csapat tagjaként. Légy részese és előmozdítója a sikereiknek!

Feladatok

- A vállalat profiljába illeszkedő termékek és azok szerszámainak tervezése
- Prototípus gyártási folyamat és a sorozatgyártás beindításának felügyelete
- Vevői igények alapján műszaki megoldások tervezése és gyártásba adása
- Együttműködés a folyamatos fejlesztői tevékenységben
- Projektek előkészítése és lebonyolítása
- Megvalósítási költségek, termék elő- és utókalkulációk kidolgozása

Elvárások

- Gépészmérnök végzettség
- Min. középfokú angol nyelvtudás
- Gyakorlat 3D tervezőszoftverek használatában (AutoCAD SolidWorks Solid Edge)
- Képesség az önálló munkavégzésre, kreativitás, innovativitás
- Jó problémamegoldó képesség

Előny

- Termék és szerszámtervezésben szerzett tapasztalat
- Gyártási technológiák ismerete
- Műanyagipari ismeretek

Amit ajánlunk

- Rugalmas munkaidőbeosztás, akár 4 napos munkahét
- Versenyképes fizetés
- Stabil munkaadói háttér, fejlődő szervezet
- Értékalapú cégkultúra, ahol jó dolgozni
- Igényes munkakörnyezet a legújabb trendek, technológiák érvényesülésével
- Kihívásokkal teli csapatmunka, professzionális szakembergárdával
- Magas szakmai színvonalú, változatos és kreatív feladatok
- Széleskörű informatikai fejlesztések

Munkavégzés helye: Türje