Küldés

Supply Chain Manager

Tulajdonságok
Pozíció Supply Chain Manager
Munkavégzés helye Balatonboglár
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Megbízónk egy olasz tulajdonú elektronikai gyártó cég, amely folyamatos növekedésének köszönhetően a világ 30 országában van jelen. Barátságos méretű szervezet és valódi nemzetközi működés jellemzi őket. Supply Chain Managerüket keressük a Termeléstervezés és a Raktározás összefogására, olyan kollégát, aki szeret fejleszteni és rendszert építeni.

Feladatok

- A Production Planning csapat és a Warehouse folyamatainak teljes körű menedzselése
- Beosztott munkavállalók (raktár, termeléstervezés, kb. 25 fő) motiválása, folyamatos fejlődésük elősegítése
- Az ügyfél OTD maximalizálása és a készletfelesleg minimalizálása
- A beszállítói OTD javítása
- Termelési terv elkészülésének kontrollja, figyelembe véve a rendelkezésre álló erőforrást
- A műszaki változások és új termékbevezetések megvalósításának összehangolása
- Folyamatos fejlődésre törekvő környezet kialakítása
- Külső logisztikai szereplők és a költségvetés menedzselése, a meghatározott célok és KPI-ok mentén
- OPEX és CAPEX tervezés

Elvárások

- Felsőfokú logisztikai, műszaki vagy gazdasági végzettség
- 10+ év releváns szakmai tapasztalat (logisztika, raktározás és kiemelten termeléstervezés területén)
- 5+ év vezetői tapasztalat
- Folyékony angol nyelvismeret
- Logisztikai folyamatok készség szintű ismerete
- Munka- és tárgyalási tapasztalat belső és külső vevőkkel szervezetekkel
- Vezetői képességek és analitikus szemlélet

Amit ajánlunk

- Versenyképes jövedelem és juttatások (éves bónusz, cafeteria, prémium kategóriás céges autó)
- Stabil, nemzetközi háttér
- Kiváló munkakörnyezet, új, zöldmezős beruházás keretében épült infrastruktúra
- Önálló, felelősségteljes, döntési jogkörökkel rendelkező munkakör

Munkavégzés helye: Balatonboglár

Jelentkezés: https: n9.cl 1375r Startapro_1711016681