Küldés

Senior Project Manager

Tulajdonságok
Pozíció Senior Project Manager
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Partnercégünk egy nemzetközi gyártó konszern pécsi leányvállalata. Öt üzletágban állítanak elő innovatív, inspiráló szolgáltatásokat és termékeket. A gépgyártás élvonalában mozogva, a pécsi gyár magasan képzett munkatársai világszínvonalú berendezésekkel dolgoznak. A cégnél folyamatosan zajlik a digitalizáció és az innováció: az ipar 4.0 területén, a papírmentes gyár megvalósításában, a környezettudatos, valamint a zöld energia- és anyagfelhasználás területén is az élvonalba tartoznak. A vállalat olyan tehetségeknek ad otthont, akiket vállalkozói gondolkodás, rugalmasan együttműködés jellemez, folyamatosan és szenvedéllyel keresik a legjobb megoldást a kihívásokra: itt támogatást kapnak képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében.

Feladatok

- Informatikai implementációs projektek végrehajtása a beszerzés és az ellátási lánc menedzsment területén, a -
vállalati IT-vel és az üzleti területekkel együttműködve
- Informatikai követelmények kidolgozása, a meglévő IT-rendszerek támogatása és továbbfejlesztése
- Új technológiák bevezetése (RPA, Machine Learning)
- Az IT és az ellátási lánc menedzsment közötti üzletági menedzsmentkör megszervezése és irányítása
- A beszerzéssel kapcsolatos adatok és információk összevonása, feldolgozása, bemutatása és fenntartása,
valamint elérhetővé tétele
- Szakmaközi munkacsoportokba és projektmunkába való bekapcsolódás a belső folyamatokról és eljárásokról való -
ismeretszerzés, azok befolyásolása és optimalizálása érdekében
- A teljes üzleti terület számára folyamatgazdaként való fellépés a beszerzéssel kapcsolatos valamennyi informatikai
rendszerben

Elvárások

- Alapdiploma (gazdasági) informatika vagy (gazdasági) mérnöki szakon, beszerzési logisztikai ellátási lánc
menedzsment vagy projektmenedzsment szakterületen
- Több éves gyakorlati tapasztalat a beszerzés vagy az ellátási lánc menedzsment területén
- Széleskörű informatikai szakértelem és erős affinitás az informatika iránt
- Ideális esetben tapasztalat a felhőalapú beszerzési szoftverekkel (Source to Pay) vagy ellátási lánc menedzsment
szoftverekkel, SAP alapszintű ismerete
- Szakmaközi projektcsapatok vezetésében szerzett tapasztalat, ideális esetben terméktulajdonosként agilis
projektekben
- Kiváló kommunikációs készség a belső és külső szakmai kapcsolatok kialakításához
- Magas fokú eredményorientáltság, asszertivitás, erős tervezési és szervezési készség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Nemzetközi utazási hajlandóság

Amit ajánlunk

- 500.000 Ft SZÉP kártya juttatás
- Home office, rugalmas munkavégzés
- Önkéntes nyugdíjpénztári juttatás
- Ha nem vagy pécsi, még lehetsz! Költözés esetén áttelepülési támogatás 5 éven keresztül
- Akár a havi alapbér többszöröse bónuszok és juttatások formájában, nyaralási és karácsonyi bónusz
- Iskola-, óvoda-, bölcsődekezdési támogatás, nyári táboroztatási támogatás
- Kedvezményes sportolási lehetőség 17 sportszakosztályban
- 25 nap alapszabadság, 10 nap apaszabadság
- Büfé, kedvezményes menü ajánlatok a kantinban
- Számos képzési lehetőség
- Inspiratív és innovatív, nemzetközi környezet
- Kutyabarát munkahely
- 100%-ban megújuló villamosenergia, e-autó töltő park, digitális gyár

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés: https: n9.cl bi2lv Startapro_1711527981