Küldés

Raktáros Targoncás

Tulajdonságok
Pozíció Raktáros
Munkavégzés helye Budapest, 18. kerület
Iskolai végzettség Alapfokú
Nyelvtudás Nem szükséges
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Raktárosok, Targoncások figyelem!

Csapj le a lehetőségre és csatlakozz Te is amerikai Partnercégünk budapesti telephelyére Raktáros Targoncás pozícióba!
Meg van mindhárom (3312, 3313, 3324) targoncavezető engedélyed és tudsz vállalni 3 műszakot, akkor nincs más dolgod, mint hogy jelentkezz egy amerikai cég budapesti csapatába Targoncásnak!

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amit a Partnerünk kínál Számodra:

Elérhető nettó kereset: 358000-391.000 Ft
Emelt műszakpótlékok (du. 20%, éj.40%)
Egyéb juttatások cafetéria, teljesítménybónusz

Feladataid lesznek:

Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően
Tételes minőségi, mennyiségi áruátvétel, lokációra helyezés
Áruátvétel, árukiadás
Küldemények összekészítése, azok csomagolása.
Leltározás, békázás

Elvárások ahhoz, hogy ott dolgozhass:

Alapfokú számítógépes ismeret Excel, Outlook (e-mail)
8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása (H-P, 6: heti váltásban)
Releváns targoncavezetői tapasztalat
Mindhárom (3312, 3313, 3324) modulra érvényes targoncavezető engedély

Munkakörnyezet:

Tiszta, rendezett gyári munkakörnyezet

Várom jelentkezésedet az alábbi telefonszámon: 30 858-4633, vagy küldd el önéletrajzod a e-mail címre!
Startapro_7994506

Gombkötő Dorottya

Összes hirdetés megtekintése