Küldés

Összeszerelő operátor

Tulajdonságok
Pozíció Összeszerelő operátor
Munkavégzés helye Komárom
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Munkakör megnevezése: Összeszerelő operátor

Munkakör betöltésének követelményei:
1. Gépkezelői vagy gyártásban szerzett tapasztalat 1 év (előny)
2. Szakképzettséget nem igénylő
3. Könnyű álló munka (max.11 kg. súlyú terhelés)

A munkakör célja:
Prémium kategóriás autószőnyegek logózására, klipszelésére, nyírására és egyéb kiegészítő folyamatokra keresünk megbízható operátor munkatársat, aki támogatja és biztosítja a termelés hatékony működését. Az operátor munkatárs a biztonsági előírások figyelembevételével dolgozik.
Felelősségek:
1. Gyártási munkautasítás betartása és követése
2. Elvégzi az alapvető rutin gépkarbantartást az utasításoknak megfelelően
3. Termelési lejelentő lap pontos, precíz vezetése_ kitöltése
4. Gyártás előtt ellenőrzi a minőséget
5. Megfelelő tisztaság fenntartása
6. Gépek és berendezések meghibásodása esetén értesítse a karbantartót vagy közvetlen felettesét.
Fizetés:
Kezdő bruttó: 340.000 Ft hó
Juttatások:
Welcome Bónusz: 50.000 Ft egyszeri kifizetés
Cafetéria: nettó 35.000 Ft hó
Teljesítmény bónusz: bruttó 10.000- 20.000 Ft hó
Negyedéves jelenléti bónusz
Ingyenes buszjárat
Ingyenes E-bike használat
Személyes Coaching, munkavállalók támogatása
Munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
Közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.
Ingyenesen kávé, tea, csoki_ italautomata használat
Ajánlói program

Munkarend:
Csak két műszak, önkéntesen éjszakai műszak lehetősége
Szükség szerint túlóra
Azonnali kezdési lehetőség

A cég honlapja: www.racemark.eu
Állás típusa: Teljes munkaidő
Jelentkezni e-mailen:
Tel: 06706763293 munkaidőben (8-16 óra között)
Személyesen: 2903 Komárom Puskás Tivadar utca 6.
Startapro_1708517803