Küldés

Műszerész Beállítottságú Szakembert Keresünk!

Tulajdonságok
Pozíció Műszerész Beállítottságú Szakembert Keresünk!
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Ha szereted a precíz munkát, a kihívásokat és jó a problémamegoldó képességed akkor Te vagy az, akire szükségünk van!

Cégünk egy dinamikusan fejlődő vállalkozás, és most műszerész beállítottságú dolgozót keresünk összeszokott csapatunkba két műszakba.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Modern munkakörnyezet és eszközpark
Barátságos és összetartó csapat

Feladatok:
CNC berendezésekhez szükséges szerszámok beállítása és karbantartása
Tervrajzok alapján történő munkadarabok, szerszámok összeállítása
Hibaelhárítás és javítások elvégzése
Raktárkezelés
Esetenként targoncával végzett szállítás (targoncás végzettség nem szükséges, a képzést biztosítjuk)

Elvárások:
-Műszerész,autószerelő vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
-Pontosság és precizitás a munkavégzésben
-Jó problémamegoldó képesség
-Csapatmunkára való alkalmasság
-Analitikus gondolkodás

Előny:
- legalább szakmunkás (fémipari) vagy annál magasabb végzettség vagy szakmai tapasztalat
Ha úgy érzed, hogy a fentiek alapján Te vagy az ideális jelölt, jelentkezz a megadott telefonszámon vagy az űrlap kitöltésével:

https: takaritoallas.hu muszeresz-szakember

Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol a műszerészi szakértelemet és a precíz munkát nagyra értékelik. Startapro_1700822902