Küldés

Minőségirányítási csoportvezető - Jászárokszállás

Tulajdonságok
Pozíció Minőségirányítási csoportvezető
Munkavégzés helye Jászárokszállás
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Minőségirányítási csoportvezető
Feladatok:
Fejlesztési és költségcsökkentési projektekben való aktív részvétel
Auditok előkészítésében, levezetésében való közreműködés
Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
Reklamációkezelők (vevői és belső) és minőségkörök teljes körű támogatása
Aktív részvétel és támogatás a napi termelési meetingeken
Kapcsolattartás a társosztályokkal és a német anyacéggel
Elvárások:
Műszaki végzettség
Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök)
Aktív német és vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
Önálló, precíz, pontos munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
Kiváló problémamegoldó képesség
Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny:
Autóiparban szerzett tapasztalat
Minőségbiztosítási ismeretek
Auditok támogatásában levezetésében szerzett tapasztalat
Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.)
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Minőségirányítási csoportvezető jeligével juttassa el az e-mail címre.

További információ:
Startapro_1712916130