Küldés

Minőségbiztosítási mérnök

Tulajdonságok
Pozíció Minőségbiztosítási mérnök
Munkavégzés helye Tószeg
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozó, Európában piacvezető partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási mérnök Kollégát.

Feladatok

- A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, a minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében
való aktív részvétel
- Reklamációk kivizsgálása és kezelése (hibamód analízis, Core Tool-ok használata, 8D, QRQC, Ishikawa, 5Why)
- Új termék bevezetési folyamatok kontrollálása és fejlesztése
- A gyártott termékek minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése
- Javító és megelőző intézkedések bevezetésében való közreműködés
- A beszállított termékek minőségének ellenőrzése, a beszállítói reklamációk kezelésében való aktív részvétel

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
- Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Önálló munkavégzés, proaktivitás

Előny

- Autóipari tapasztalat

Amit ajánlunk

- Versenyképes kompenzációs csomag (célprémium, cafeteria, bejárás támogatás, rezsi támogatás, jelenléti bónusz)
- Stabil vállalati háttér, energikus csapat, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
- Változatos csapat- és közösségépítő programok, tesztkerékpár használata
- Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok
- Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye: Tószeg