Küldés

Junior kontroller

Tulajdonságok
Pozíció Junior kontroller
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem. Bővülő pénzügyi csapatukba keresünk új Junior kontroller munkatársat.

Az állásról szóló rövid videónkat itt találod:

Feladatok

- A termelési szervezet vezetőinek támogatása a pénzügyi tervek kivitelezésében és az operációs célok elérésében
- A termelés pénzügyi terveinek ciklusonkénti frissítése
- A termelés pénzügyi teljesítményét meghatározó szabályozási folyamatok működtetése
- A vállalati tervek célok és tények aktualitások közötti különbségek elemzése
-Közreműködés a havi zárási folyamatokban és a megfelelő pénzügyi kontroll fenntartásában
- A befektetési igények pénzügyi elemzésének biztosítása

Elvárások

- Minimum 1-2 év pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Ms Office magas szintű ismerete - különösen Excel, Word, Ppt
- Angol középszintű ismerete írásban és szóban
- Analitikus gondolkodásmód
- Meggyőző készség

Előny

- SAP ismerete

Amit ajánlunk

- Modern, innovatív szervezet, ahol számít a munkatársak véleménye
- Szakmai fejlődési lehetőség komplex, multinacionális környezetben
- Belső képzésekkel támogatott fejlődési és karrierlehetőségek
- Biztonságos munkahely, jóllét védelme
- Széleskörű juttatási csomag: cafetéria, bónusz, kedvezményes étkezés
- Sporttámogatás, hűségbónusz, hazautazás és bejárási támogatás
- Önkéntes magánnyugdíj pénztár, kamatmentes lakáskölcsön, szociális segély
- Iskolakezdési támogatás
- Komplex egészségbiztosítás a magánegészségügyben felhasználható keretösszeggel

Munkavégzés helye: Pécs