Küldés

Gyártás-előkészítő mérnök, gyártástechnológus

Tulajdonságok
Pozíció Gyártás-előkészítő mérnök, gyártástechnológus
Munkavégzés helye Debrecen
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Téged keresünk, ha:
motivált vagy
hosszú távú stabil munkahelyet keresel
hajt a tanulás és a folyamatos fejlődés utáni vágy
jó csapatjátékos és kommunikatív személyiség vagy
szereted a kihívásokat
Mi lesz a feladatod?
Gyártás előkészítés
3D modellezés és műhelyrajzok készítése
Technológia előkészítés
CNC programozás
Anyagszükséglet számítások elvégzése
Gyártás folyamatának nyomon követése
Elvárások:
Gépészmérnöki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Solid Edge (vagy egyéb 3D CAD szoftver), AutoCAD, MS Office programok ismerete
Hosszú távú elkötelezettség
Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
Felelősségteljes, hosszú távú munkalehetőséget, teljes munkaidőben
Szakmai fejlődési lehetőséget
Inspiráló munkakörnyezet
Fix, versenyképes bérezés
Motivált csapatban való munkavégzést
Munkavégzés helye: Debrecen
Munkaviszony jellege: 8 órás munkaidő,7:30-tól 16:00-ig
Munkaviszony kezdete: azonnal
Fényképes önéletrajzodat pdf formátumban küldd az címre.
Tüntesd fel önéletrajzodban fizetési igényedet!

Startapro_1711617509