Küldés

Gépész tervezőmérnök, Dunavecse

Tulajdonságok
Pozíció Gépész tervezőmérnök
Munkavégzés helye Dunavecse
Foglalkoztatás módja határozott idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Villamosipar területén világelsőként működő multinacionális partnerünk innovatív dunavecsei okosgyárába keresünk Gépész tervezőmérnök pozícióba kollégát.

Feladatok:

- A szükséges műszaki információk összegyűjtése az értékesítés, a gyártás és az ügyfelek részéről annak érdekében, hogy a fejlesztési folyamat során megfeleljen az összes aktuális követelménynek és szabványnak
- Műszaki dokumentumok és rajzok megtervezése és megvalósítása, BOM-kezelés az SAP-ban
- Folyamatos műszaki megbeszélések szervezése mérnökökkel és szakértőkkel annak érdekében, hogy a fejlesztési folyamat során a legjobb gyakorlatokat alkalmazzák
- Az újonnan kifejlesztett alkatrészek és eszközök tesztelésének megtervezése és előkészítése a tesztmérnökökkel és külső belső tesztlaborokkal együttműködve
- A gyártás és az ügyfelek visszajelzéseinek nyomon követése a termékek fejlesztése érdekében
- Közvetlen kapcsolattartás az ügyféllel vagy a kutatás-fejlesztéssel az adott projektekkel kapcsolatos technikai kérdések tisztázása érdekében
- A meghatározott termékre vonatkozó dokumentumok kitöltése
- Esetenként támogatás nyújtása a termékek összeszereléshez
- A szükséges fejlesztések kezdeményezése az ügyfelek igényeinek teljesítése érdekében

Elvárások:

- Gépészmérnöki diploma
- Lean gyártási folyamatfejlesztési ismeretek
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- MS Office ismeretek
- CREO és AutoCAD programok ismerete
- Proaktív problémamegoldó készség, eredményorientált és strukturált személyiség
- Gépészeti tervezési tapasztalat

Amit ajánlunk:

- Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
- Nemzetközi karrierlehetőség
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Élet- és balesetbiztosítás
- Medicover egészségügyi ellátás
- Ingyenes nyelvtanfolyamok (angol)
- Global Family Leave Program
- Rugalmas munkaidő lehetőségek
- Céges buszjáratot és bejárás támogatás

Munkavégzés helye: Dunavecse
Jelentkezés: https: tinyurl.com 2e96pnwt Startapro_1712921662