Küldés

Épületvillamossági mérnök

Tulajdonságok
Pozíció Épületvillamossági mérnök
Munkavégzés helye Buapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Clinso Kft. Épületvillamossági mérnököt keres villamosmérnöki feladatok ellátására. A kiválasztott személy felelős lesz egy közel 60000 m2 alapterületű gyár villamos rendszereinek üzemeltetéséért, karbantartásáért, javításáért valamint a telephelyet érintő beruházások villamos hálózatot érintő technikai támogatásáért.

Munkavégzés helye: 23. Kerület

Feladatok:
Villamosenergia hálózattal kapcsolatos fejlesztési ötletek megfogalmazása, kidolgozása
Karbantartások és ellenőrzések szervezése
Előre tervezett áramkimaradások szervezése és érintettek tájékoztatása
Épületfelügyeleti rendszer átlátása
Fejlesztési javaslatok kidolgozása
Energiamenedzsment rendszer megismerése, adatszolgáltatás társosztályok és termelő osztályok számára
Fejlesztési ötletek előkészítése, kidolgozása
Együttműködés csoporton belül szakági kollégákkal, társosztályokkal és termelési osztályokkal
Beruházási projektek támogatása: egyeztetéseken való részvétel, szakági ajánlatok tendereztetése
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetést
Stabil munkahelyet
Tervezhető munkarendet
Bejárás támogatását vidékről

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
Egyvonalas áramút és többpólusú kapcsolási rajz olvasási készség
Gyárépületek villamosenergia felosztásához tartozó berendezéseinek ismerete
PLC vagy DDC rendszerek felépítésének ismerete

Előnyt jelent:
Üzemeltetésben (villamosenergia és épületfelügyeleti üzemeltetés) szerzett tapasztalat
Csarnok vagy épületautomatizálási kivitelezésben szerzett tapasztalat
Épületautomatizálásban használt általános kommunikációs protokollok ismerete
Eplan P8 tervező szoftver ismerete, felhasználó szintű kezelése
ISO 50001 szabvány ismerete, almérőrendszer vagy energiamenedzsment implementálásában szerzett tapasztalat
Épületgépészeti elemek ismerete

Jelentkezésüket az alábbi elérhetőségeink egyikén várjuk:
Telefonszám:
Amennyiben nem tudjuk fogadni hívását, visszahívjuk!
Startapro_1683555979