Küldés

Digitális fejlesztési munkatárs

Tulajdonságok
Pozíció Digitális fejlesztési munkatárs
Munkavégzés helye Martonvásár
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Kit keresünk?
Műszaki újdonságokra nyitott felsőfokú vagy technikusi végzettségű kollégát Martonvásáron történő munkavégzésre egy innovatív cég sokszínű és izgalmas munkakörének teljes munkaidős betöltésére!

Kik vagyunk?
Az iKont Kft.-t 2018. februárjában alapítottuk több évtizedes építőipari tapasztalattal a hátunk mögött.
Az építőiparban jelen lévő problémákat kiértékelve azt az elérendő célt tűztük ki magunk elé, hogy egy olyan hardvert és szoftvert magába foglaló komplex rendszert fejlesszünk, amely mikro szintű kontrollt képes biztosítani közvetlenül terepen. Mindezt tegye úgy, hogy közben informatikai megoldásokkal és ipari technológiával minél több feladatot átvegyen a felhasználójától (legyen az fizikai munkás a terepen, vagy irodai adminisztrátor, mérnök).

Mi lenne a feladatod?
Tapasztalt műszaki kollégát keresünk műszaki karbantartási és fejlesztési feladatok ellátására, hosszú távra.
A feladataid közé fog tartozni:
- a meglévő iKont rendszerek karbantartásán túl az új fejlesztések kiszolgálása
- termékek folyamatos tesztelése és javaslatok megfogalmazása
- villamos szerelések, kábelezések elvégzése kapcsolási rajzok segítségével (egyedi és kis sorozatú gyártás
során)
- vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése a megadott dokumentációk és fejlesztőmérnöki utasítások
alapján
- audiovizuális rendszerek kiépítésében való részvétel (IT hálózat, videotechnika, )
- tervdokumentáció értelmezése
- szervezési és rendelési feladatok

Miket kérünk Tőled?
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Pontos, megbízható, felelősségteljes személyiség
- Szereléshez szükséges szerszámok, mérőeszközök ismerete
- Magas szakmai elvárás maga és mások iránt is
- Önálló gondolkodású személyiség
- Minimum középfokú szakirányú végzettség (elektroműszerész, elektronikai- mechatronikai technikus)
pályakezdők jelentkezését is várjuk adott esetben - de feltétel szakirányú végzettség nélkül hasonló területen
szerzett szakmai tapasztalat

Mitől lennél ideális jelölt?
- Érdeklődés új technológiák iránt
- Kritikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
- Jó kommunikációs készség és csapatszellem
- Igényes, megbízható munkavégzés
- Precizitás

Amit kínálunk neked:
- hosszútávú munkavégzési lehetőség a magyar és nemzetközi piacra lépő befektetéssel rendelkező startup
csapat tagjaként,
- Korszerű fejlesztési módszertanok
- Versenyképes, stabil jövedelem
- 40 órás bejelentett munkaviszony
- Fiatal, dinamikus csapat,
- Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó
- Rendszeres céges rendezvények,
- Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő
- Home office lehetőség (átlag heti 1 munkanap feladattól függően).
- Fiatalos, nagy fejlődési potenciállal rendelkező cégben karrierlehetőség
- Versenyképes fizetés, bónusz
- Céges telefon, korlátlan előfizetés, 10 GB adatcsomaggal
- Kihívást jelentő nagy volumenű projektek
- Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
- Családias munkahelyi légkör
- Fiatal, innovatív, dinamikus csapat
- Határozatlan idejű szerződés

Kérünk szakmai CV, referenciát, fizetési igényt
Jelentkezéseket az email címre várjuk.

Startapro_1709798348

_Ikont_

Összes hirdetés megtekintése