Küldés

Beszállítói és Alapanyagminőségi Menedzser

Tulajdonságok
Pozíció Beszállítói és Alapanyagminőségi Menedzser
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális cég dinamikusan fejlődő pécsi vállalata. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, a minőség és a fenntarthatóság. Az alapanyagokkal kapcsolatos projektek támogatására létrehozott új pozícióba keressük Beszállítói és Alapanyagminőségi Menedzser munkatársukat!

Feladatok

- Az alapanyagokkal kapcsolatos projektek támogatása
- A nyersanyagspecifikációk karbantartásának biztosítása időben és minőségben a vállalat rendszereiben (WMS)
- Az új alapanyagok tesztelési aktivitásainak támogatása, az adatok pontos adminisztrációjának ellenőrzése
-Nyersanyagokkal kapcsolatos termelési veszteségek csökkentése, azok elemzése, intézkedő javaslatok
megfogalmazása
- Az alapanyagminőségi csapat irányítása, kapcsolattartás, találkozók szervezése a beszállítókkal, szakértőkkel és
más funkciókkal
- Nyersanyagpanaszok kezelése, szükséges intézkedések meghatározása
- A globális minőségi elvárásoknak való megfelelés biztosítása
- Annak biztosítása, hogy a beérkező anyag a specifikációnak megfelelő, a műszaki szabvány és a kockázatértékelés
alapján
- Regionális és helyi riportok rendszeres készítése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség: közgazdasági műszaki mérnöki
- 1-3 év releváns szakmai területen szerzett tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Külső cégekkel való együttműködésben szerzett tapasztalat
- Regionális globális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
- SAP ismeret

Amit ajánlunk

- Modern, innovatív szervezet, ahol számít a munkatársak véleménye
- Szakmai fejlődési lehetőség egy innovatív és dinamikus munkakörnyezetben
- Biztonságos munkahely, jóllét védelme
- Széleskörű juttatási csomag

Munkavégzés helye: Pécs