Küldés

Vagyonőr Vecsés, logisztikai központ

Tulajdonságok
Pozíció Vagyonőr
Munkavégzés helye Vecsés
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Több éve sikeresen működő biztonsági cég keresi állandó vagyonőr kollégáját Vecsésre, logisztikai területre.

Számunkra fontos elvárások:

- Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte

- Jó megfigyelőképesség

- Kiváló kommunikáció

- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

- Ápolt, kultúrált megjelenés

Jellemző feladatok:

- Tehergépjárművek ki- és beléptetése

- Időszakos járőrözés

- Dokumentációk naprakészen tartása

Amit nyújtunk:

- 24 órás beosztás

-- Hosszútávú, stabil bejelentett munkaviszony

- A törvény által biztosított adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.). Utazási hozzájárulás 30 Ft km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Vecsés közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.

- Formaruha

-Munkabér: nettó 1200,-Ft óra

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a e-mail címen vagy a -ös telefonszámon munkanapokon 8.00 és 16.00 között. Startapro_1701870426

Krizsán Katalin

Összes hirdetés megtekintése