Küldés

Textilválogató

Tulajdonságok
Pozíció Textilválogató
Munkavégzés helye DEBRECEN
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Leírás

Textilválogató!
Debrecenben a Használtruha Nagykereskedésünkbe várjuk azon Hölgyek jelentkezését, akik úgy érzik, hogy otthon mozognak a textíliák; ruhák világában esetleg már dolgoztak is benne és megfelelőnek tartják a fizikai rátermettségüket, munkájukra való igényességüket.
Elvárások:
- megbízhatóság, precízség,
- gyors tanulási készség, rugalmasság
- jó fizikai erőnlét (folyamatos állómunka)
- dinamikus munkavégzés
- kitartás, monoton feladat tűrése
- csapattal való együttműködés ill. önálló munkavégzés

Feladat Munkakör:
Különféle textíliák feldolgozása (pl.: ruházat; lábbelik; lakástextilek; stb ) melynek a folyamata:
- kategóriára választása szortírozása
- osztályozása (minőség, állapot szerinti csoportosítása)
- hajtogatás majd csomagolás

Kínálunk:
- próbaidőszakban: egyszerűsített munkaszerződéssel való bejelentés, annak megfelelő bérezés
- betanítási időszakban: állandó munkaszerződés annak megfelelően minimálbér
- munkafolyamat teljeskörű elsajátíttatása után a fizetés megállapodás szerint
- Teljes munkaidős (heti 40 órás), határozatlan idejű

Jelentkezni az alábbi elérhetőség egyikén:
E-mail: fényképes önéletrajzzal
Mobil: 06-2 (Hétfőtől-Péntekig 9.00-15.00 óráig)
Startapro_1710338799