Küldés

Sportpálya karbantartót keresünk

Tulajdonságok
Pozíció Sportpálya karbantartó
Munkavégzés helye Budapest, XVIII. kerület
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

Társaságunk SPORTPÁLYA KARBANTARTÓ pozícióba keres munkavállalót.

Munkakör célja: Társaságunk kezelésében álló sportpályák üzemeltetési és karbantartási feladatainak ellátása
Feladatok:
sportpályák, épületek és berendezések állapotának folyamatos és rendszeres ellenőrzése
hibajelenségek tapasztalása esetén jelzés a vezető részére, valamint amennyiben rendelkezik a szükséges ismeretekkel, eszközökkel, a probléma elhárításának azonnali megkezdése
a karbantartási munkák anyag- és eszközigényének felmérése, a vezető felé történő jelzése
a gépek és berendezések szakszerű üzemeltetése
a létesítmény területén található sportpályák, továbbá a pályákat övező zöldterület rendszeres gondozása (fűnyírás, locsolás, gyommentesítés, tisztántartás stb.)
rendezvények esetén a sportpályák rendeltetésszerű használatra kész állapotra történő előkészítése
rendezvények során a bérlők kiszolgálása (portaszolgálat, kulcsok kiadása és visszavételezése, világítás kezelése)
téli időszakban a közlekedőutak takarítása, csúszás-mentesítése
a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
alapfokú végzettség
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
kiváló problémamegoldó képesség
önálló, megbízható munkavégzés
hatályos kisgépkezelői és fenntartási gépkezelői végzettség (önjáró fűnyíró)
alapvető szerelési készség és képesség, valamint kisgéphasználattal kapcsolatos tapasztalatok megléte,
B kategóriás jogosítvány.

Előny:
középfokú képzettség
kertész végzettség
élő- és műfüves sportpályák fenntartásában szerezett gyakorlat.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezés módja: az önéletrajz bruttó bérigény megjelölésével az e-mail címre történő megküldésével, sportpálya karbantartó tárgy feltüntetésével.
Startapro_1695714626