Küldés

Sofőr (telephelyek közötti) - azonnali kezdéssel

Tulajdonságok
Cégnév / szektor Rudolph Autóipari Kft.
Pozíció Sofőr
Munkavégzés helye Győr
Jelentkezési határidő azonnali munkakezdés
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Téged Keresünk? Gépjárművezető munkakörbe telephelyek között

Munkavégzés helye: Győr

Munkakezdés: azonnal

Feladatok:

rakomány szállítása 24 tonnás automata, modern tehergépjárművel;
Győrön belül, 2 telephely közötti szállítás előre meghatározott ütemterv szerint;
ponyvázás gyorsnyitású rendszerrel;
a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (menetlevél, szállítólevél).
Elvárások:

minimum szakmunkás iskolai végzettség;
CE kategóriás jogosítvány;
belföldi árufuvarozói igazolvány, digitális tachográf kártya;
PÁV vizsga;
3 műszakos munkarend vállalása;
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.
Amit kínálunk:

juttatások: alapbér, plusz 13. havi fizetés, mozgóbér,belépési bónusz, cafetéria és lojalitási bónusz;
azonnali munkakezdési lehetőség;
teljes munkaidős foglalkoztatás, több műszakos munkarend;
biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony;
dolgozói kedvezmények;
ingyenes szállás lehetőség;
napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.
Előny: Targoncavezetői jogosítvány (3324,3312,3313)

Startapro_1669812501