Küldés

Raktáros - Árukiadók figyelem!

Tulajdonságok
Pozíció Raktáros-Árukiadó
Munkavégzés helye Budapest, 15. kerület
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Raktáros pozíció elérhető MOST a 15. kerületben! Ha vonz a 2 műszakos munkarend, a szabad hétvégék, magas bérezés és egy olyan hely, amely könnyedén megközelíthető, ne habozz! Csatlakozz csapatunkhoz, ahol a jövőd garantáltan fényesebb lesz!

Amit a munkádért cserébe kínálunk neked:
Megkereshető havi nettó jövedelem kültéri munkavégzés esetén: 373.000-436.000 Ft
Megkereshető havi nettó jövedelem beltéri munkavégzés esetén: 326.000-390.000 Ft
Alapbér + kiemelt műszakpótlék (délután 30%)

Egyéb juttatások:
o Kültéri munkavégzésért járó pótlék
o Belépési bónusz a próbaidő alatt
o Cafetéria (már az első hónaptól)
o Teljesítménybónusz
o 13. havi fizetés
Melegedő helyiség télre
INGYENES konditerem és szauna használat
Bejárás támogatás, ingyenes parkolási lehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Azonnali kezdési lehetőség
Folyamatos fejlődést és előrelépést biztosító, stabil és sikeresen növekvő vállalti háttér

Amit cserébe tőled kérünk:
Legyen raktározásban szerzett tapasztalatod
Rendelkezz alapfokú iskolai végzettséggel
Tudj vállalni 2 műszakot (6: )
Tudj vállalni kültéri munkavégzést is (pótlékkal honoráljuk)
Erős fizikummal rendelkezz

A feladataid a következők lesznek:
Az áruk precíz összekészítése
Beérkező anyagok átvétele, minőségi, mennyiségi ellenőrzése és beraktározása
Késztermékek raktárban való elhelyezése, anyagmozgatás
Raktári készletek feltöltése, valamit ezek ellenőrzése
Árukiadás

Előnyt jelent a pozíció betöltése során:
Targoncavezetői engedély megléte (3312_gyalogkíséretű, 3313_vezetőállásos, 3324_vezetőüléses)
Híddaru kezelői engedély

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, jelentkezz az alábbi elérhetőségek egyikén:

Startapro_1698332457

Gombkötő Dorottya

Összes hirdetés megtekintése