Küldés

Operátor(Kunszentmárton)

Tulajdonságok
Pozíció Operátor
Munkavégzés helye Kunszentmárton
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Partnerünk autóipari, villamosipari és elektronika alkatrészek gyártásával foglalkoznak, akik keresik most új operátor kollégáikat.

Munkavégzés helye: Kunszentmárton

Munkarend: 3 műszak (6: ) Hétfőtől péntekig

Bérezés:

Alapbér

Várható havi nettó 190 000 Ft

Műszakpótlék (30%)

Munkába járási támogatás:

- Ingyenes céges buszjárat(Öcsöd,Tiszaföldvár,Tiszakürt,Mesterszállás,Cibakháza,Nagyrév,Szelevény,Cserkeszőlő,Kungyalu,Szarvas,Csépa)

- 100%os bérlet támogatás

Feladataid lesznek:

Stancolt fém alkatrészek ki és betöltése a gépekbe (tenyérnyi méretű alkatrészek, amiket tálcákról a gépekbe töltenek)

Késztermékek lepakolása

Sorjázás, csomagolás

Amit kérünk Tőled:

Gyártásban szerzett tapasztalat

Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

8 általános

Monotonítástűrés

Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet : 30 2303561, vagy fényképes önéletrajzzal a e-mail címen! Startapro_1716553990