Küldés

Helyettesítő személy és vagyonőr állás Budapest

Tulajdonságok
Pozíció Személy és vagyonőr
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

Jusec Kft. keresi jó megjelenésű, talpraesett kollégáit helyettesítő beugrós személy-és vagyonőr munkakörbe, budapesti irodaházak őrzésére.

Számunkra fontos elvárások:

- Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte

- Jó megfigyelőképesség

- Kiváló kommunikáció

- Ápolt, kulturált megjelenés

-Számítógép felhasználói szintű ismerete

A főbb feladatok lennének:

- tűzjelzőrendszer felügyelete kezelése, beléptetés és kiléptetés, kulcskiadás-visszavétel

Amit nyújtunk:

- Határozatlan időre szóló jogviszony

- Formaruha biztosítása

Egyszerűsített foglalkoztatás keretében a nettó órabér 1630 Ft

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal a e-mail címen vagy hétköznaponként 8-17 h között a 0670 5105325-ös telefonszámon. Startapro_1694689742

Barkóczi-Nagy Rita

Összes hirdetés megtekintése