Küldés

Gépkezelők figyelem!

Tulajdonságok
Pozíció Gépkezelő
Munkavégzés helye Budapest, 10. kerület
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

Szeretnéd megismerni, hogy miként is készülnek a különböző habzó sörkülönlegességek? Van már gépkezelői tapasztalatod is, amit szívesen kamatoztatnál? Akkor ne is várj tovább, jelentkezz Magyarország piacvezető sörgyárához GÉPKEZELŐ munkatársnak

Munkavégzés helye: Budapest, 10. kerület

Amit kínálunk a munkádért cserébe:
Kezdő havi jövedelmed: nettó 310.5 Ft (alapbér + műszakpótlék)
Egyéb juttatások az alapbéren felül:
o Cafeteria
o Negyedéves bónuszok
Ingyenes és korlátlan konditerem és dolgozói söröző használatban részesülsz
Magánegészségügyi biztosítást kötünk a számodra

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:
Rendelkezz gépkezelői tapasztalattal
Tudj vállalni 12 órás műszakot (3 nap nappal + 3 nap pihi + 3 nap éjszaka)
Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismerettel (Excel, Word, Outlook)
Jó fizikumod legyen

Ezek a feladatok várnak Rád:

Csomagoló gépsor üzemeltetése, a gépek kiszolgálása, kezelése
Tisztítások, takarítások elvégzése az érvényben lévő szabályozás alapján
Folyamatellenőrzés és annak dokumentálása
Termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása
Autonóm karbantartások (kenés, tisztítás, állapotvizsgálat) elvégzése

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet, jelentkezz még MA, hogy HOLNAP már Te is részese lehess a sörfőzés világának!
Mobilszám:
E-mail cím: Startapro_1699287140

Gombkötő Dorottya

Összes hirdetés megtekintése