Szeretnél böngésző értesítéseket kapni a következő esetekben?

Önéletrajzod még nem készült el

Hozd létre egyszerűen és gyorsan önéletrajz szerkesztőnk segítségével!
Az adatokat egyszeri alkalommal szükséges csak megadni, ezt követően már akár egy kattintással is pályázhatsz a meghirdetett állásokra.
Önéletrajz szerkesztése Mindössze néhány percet vesz igénybe a kitöltése

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

A meghirdetett állás felkeltette az érdeklődésemet, önéletrajzomat csatolva küldöm.

Az üzenet elküldése előtt önéletrajzodat itt tudod szerkeszteni.

Hirdetés megosztása

Küldés

Ár-összehasonlítás publi24.ro

Az értékelés a hirdetés jellemzőinek és az elmúlt hónapokban feltöltött hasonló hirdetések árainak figyelembevételével történik.

Értékelési kategóriák

Értékelés eredménye Leírás
Átlag alatti
A hirdetésben megadott ár alacsonyabb, mint a piaci ár
Jó ár
A hirdetésben megadott ár közel áll a piaci árhoz
Átlag feletti
A hirdetésben megadott ár magasabb, mint a piaci ár

Fontos jellemzők, melyek az összehasonlítás alapjául szolgálnak:

Ár-összehasonlítás publi24.ro semleges és nem megvásárolható.

Gépjárművezető III. - Pécs

Feladás dátuma: 2022.07.18 10:03
Tulajdonságok
Pozíció Gépjárművezető
Munkavégzés helye Pécs
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos
Leírás

GÉPJÁRMŰVEZETŐ III.

pozícióba

A Magyar Posta egy megbízható és kiszámítható, családias munkahely. Belépésed követően minden segítséget megadunk, hogy a könnyen és hatékonyan el tudd látni jövőbeli feladataid. Ha szereted a változatos, aktív munkát és fontos, hogy ne legyél helyhez kötve a munkavégzés alatt, akkor jelentkezz hozzánk.

Milyen feladataid lennének?
C kategóriájú gépjárművezetői engedélynek megfelelő gépjármű vezetése
Postai küldemények károsodásmentes szállítása, a küldemények átadása, illetve átvétele
Leszámolás az átvett, illetve átadott szállítmányokról, küldeményekről, menetokmányok vezetése
A gépjárműre felszerelt emelő szakszerű működtetése
A gépjármű műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
Befejezett általános iskola (8 osztály)
C kategóriás jogosítvány az alábbi kiegészítő képesítésekkel:
o GKI kártya
o Digitális Tachográf kártya
o Érvényes emelőgép kezelői képesítés (OKJ:4213)
o PÁV III.
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás
Megbízható, stabil vállalati környezet
Hosszú távú, biztos munkahely
Munkába járási támogatás
Lakáscélú támogatások (lakásvásárlás, házépítés, lakásbővítés, lakhatási támogatások)
Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség
Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés
Csoportos élet- és balesetbiztosítás
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Elérhető bruttó havi jövedelem 321 000 Ft/hó
3 hónapot követően: bruttó 20.000 Ft/hó cafeteria juttatás

További információk:
A munkavégzés helye: Pécsi Logisztikai Üzem, 7630 Pécs, Diósi u. 51. (Baranya megye)
Munkaviszony: határozatlan idejű
Munkarend: többműszakos
A munkakör kiválasztást követően azonnal betölthető

Várjuk a jelentkezésed!

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva az alábbi linken
vagy a HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540 levélcímre várjuk.

Startapro_1655119386

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
A hirdetést sikeresen eltávolítottad a kedvencek közül