Küldés

Gépes és raktári kézi takarító kollégát keresünk Bicskére.

Tulajdonságok
Pozíció Gépes és kézi Takarító
Munkavégzés helye Bicske
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint átlagos

IPARI takarításban jártas gépes takarító kollégánk jelentkezését várjuk

Nyugdíjas kollégánk váltó társát keressük, 2-3 napos váltó turnusban, heti 20 órában.

Helyszín: Bicske -Ipari Park
Munkavégzés: állandó reggeli műszak
Munkaidő : 06.00.14.00 Részmunkaidő - Heti 20 óra
Feladat: Ipari csarnok belső területén - szemétösszegyűjtés , konténerbe helyezés , seprés , gyalogkiséretű és ráülős gépi takarítás

Aktív nyugdíjasok jeletkezését is várjuk. Ha nincs tapasztalatod, betanítunk.

Miért jó velünk dolgozni?
Egy stabil, nagymúltú, magyar tulajdonú cégcsoporthoz tartozol
Próbaidőszak után garantáltan bejelentett állás, határozatlan idejű munkaszerződéssel alkalmazunk
Előre meghatározott napon időben megkapod a fizetésed
Nyílt, tiszta kommunikációra, emberséges, támogató vezetésre számíthatsz
Részt veszel a tisztítástechnológiai képzési rendszerünkben, profi szakemberektől tanulhatsz
Minden új munkafolyamatot megtanítunk, szakmailag támogatunk
Pontos, betartható feladattervet biztosítunk, amit könnyen tudsz követni

Mit kérünk Tőled ahhoz, hogy jó hangulatban, felelősségteljesen tudjunk együtt dolgozni?
erkölcsileg fedhetetlen múltad legyen
a Rád bízott feladatokat maximális igényességgel végezd
megbeszélt időre legyél ott a munkahelyeden
legyél együttműködő és támogató
tartsd be a pozícióval és munkaterülettel kapcsolatos szabályokat

Munkavégzés: fix műszakban történik. Startapro_1708679084