Küldés
2

Épületgépész - segédmunkás

Tulajdonságok
Pozíció Alkalmazott
Munkavégzés helye Budapest
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Épületgépészeti cégünk

FIATAL, TANULNI ÉS DOLGOZNI VÁGYÓ KOLLÉGÁT KERES.

NEM SZÜKSÉGES TAPASZTALAT

Ha szeretne egy hosszú távú állást, ahol segítik a tanulását, a munkáját és előremenetelét akkor jelentkezzen hozzánk!

Mik az elvárásaink?

Akarjon tanulni
Legyen igényes a munkájára
Csapatban tud munkát végezni
B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Mik lesznek a feladatai?

Épületek vizes blokkjainak hideg-meleg vízzel való ellátása, szennyvíz elvezetése, fűtési rendszerek kiépítése.

Miért jelentkezzen?

Gyorsan megtanulhatja az épületgépészeti szakmát
Biztos, hosszútávú munkalehetőség;
Dinamikusan fejlődő vállalkozás

Ha felkeltettük érdeklődését, ne habozzon tovább!

Hiszünk abban, hogy jelentkezése egy sikeres együttműködés kezdete.

Érdeklődni a 36303341982 telefonszámon lehet.

Startapro_1684151241

Timaru István

Összes hirdetés megtekintése